| Ağırlık | 8 g |
|---|---|
| Beden | 29 * 4mm |
| Süreç | Toz Metalurjisi |
| Malzeme | FC-0208 |
| Hoşgörü | ± 0.015mm |
| Isı tedavisi | Sertleştirme |
| Sertlik | HRC30 ~ 40 |
| Adedi | 3,000 adet |
| Kurşun zamanı | 20-30 Günleri |
| Örnek | Mevcut |
| Uygulama | Elektrikli El Aletleri |

İhtiyacınız olan ürün listesini seçin, ekibimiz kısa süre içinde size gönderecektir.
Çiziminizi yükleyin ve 24 saat içinde hızlı bir fiyat teklifi alın.
Sorunuzu gönderin, en kısa sürede size geri dönüş yapacağız.